3x17 Sunday

4. listopadu 2007 v 21:16 |  Epizody SGA

Dneska jsem proseděla celé dopoledne u počítače a koukala na Atlantis. Zkoukla jsem i Sunday a zase se mi u toho konce chtělo tak brečet, chjo. :o(
Před nedávnem jsem udělala několik wallů i avatarů, tak to sem všechno hážu. Není toho moc, ale aspoň něco.
Kdyby náhodou někdo nevěděl o čem Sunday je (o čemž pochybuju), dávám sem menší info...

Je neděle a doktorka Heightmeyrová prosadila povinné volno - pro všechny. Každý jej tráví po svém. John s Rononem hraje golf, Teyla cvičí, Elizabeth je pozvána na oběd, Zelenka hraje šachy a Lorne maluje. Carson se celý den těší na společné rybaření s Rodneym, ten se tomu však snaží vyhnout, proto se vymluví na Katie. Carson je sice zklamaný, ale přesto to svému příteli přeje.
Výlet se nekoná, proto se jde podívat na ošetřovnu, co je nového. Doktorka, která má službu, je unavená, proto se s ní Carson vymění a pošle ji pryč. Zprvu se nic zvláštního neděje, ale nedělní poklid je vyrušen výbuchem, při kterém je vážně zraněna Teyla a spolu s ní další tucet pacientů.
Podle svědků to vypadá, že doktorka Houstonová doslova "vybuchla". Rodneymu okamžitě dochází, co se stalo. Doktorka Houstonová spolu se svým kolegou nedopatřením zapnuli zařízení, které jim v mozku vytvořilo výbušné nádory. Přes vysílačku dávají vědět Carsonovi, protože ten se právě chystá operovat druhého vědce, který byl u zapnutí přístroje.
Carson však nechce nechat svého pacienta zemřít, protože všechny vyhazuje z ošetřovny pryč, zavírá dveře bezpečnostním kódem a chystá se operovat.
Ostatní jen mohou mlčky přihlížet. Odblokování dveří by trvalo příliš dlouho, proto musí doufat, že se vše podaří.
Carsonovi se podaří nádor vyoperovat a vydává se naproti pyrotechnikovi. Bezpečně mu nádor předá, ale při cestě zpět vybuchne. Carson umírá…
Rodney je pověřen sbalením jeho věcí. Elizabeth promluví na smutečním obřadu a poté je Carsonovo tělo přepraveno zpět na Zem.
Rodney si Carsonovu smrt vyčítá. Kdyby s ním jel na ryby, mohl by jeho nejlepší přítel ještě říct. Ještě naposledy se však objevuje Carson a Rodney mu může říct sbohem.
Wallpapers:Avatary:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Colleen Colleen | Web | 5. listopadu 2007 v 15:39 | Reagovat

Krásné wally... nedávno jsem si pouštěla ten pohřeb - dívala jsem se sice na Johna v uniformě, ale ta scéna byla tak dojemná, že mi skoro slzy vklouzly do očí a to jsem tu epizodu celou v tu dobu neviděla.

A ten první avatar ♥

2 Anelea Anelea | 6. listopadu 2007 v 12:11 | Reagovat

Ty wally jsou krásný, páni... musím si je uložit a hodit na plochu...jak to prosím tě děláš, ty moje jsou také o ničem, že je radši na blog ani nedávám :))

3 happy happy | 14. listopadu 2007 v 21:42 | Reagovat

Colleen - ani mi nemluv. U toho konce vždycky bulím jako malá. A to u filmů moc nebrečím!

Anelea - díky moc. Holka, kdybys viděla moje začátky - to byla hrůza. Však ono to pak přijde samo a budeš dělat krásný wally... ;o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.